online pharmacies !}| flomax online
KASY FISKALNE - OFERTA
OPROGRAMOWANIE

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie gastronomiczne (4/- )

Oprogramowanie gastronomiczne

Oprogramowanie hotelowe (1/- )

Oprogramowanie hotelowe

Oprogramowanie gastronomiczne

Regle - Wprowadzenie

Oprogramowanie gastronomiczne posiada swoje charakterystyczne cechy odróżniające je od innych systemów obsługi sprzedaży. Wśród tych cech można wymienić :

- korzystanie z ekranów dotykowych podczas obsługi sprzedaży

- obsługa rachunków otwartych, wynikająca z konieczności zamknięcia rachunku często po kilkakrotnym domawianiu kolejnych dań

- kierowanie wydruków zamówień i rachunków na często kilka drukarek

SOGA - oprogramowanie dla gastronomii SOGA - oprogramowanie dla gastronomii

SOGA - oprogramowanie dla gastronomii

NOVITUS

SOGA - profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. System charakteryzuje się prostotą obsługi oraz nowoczesnym interfejsem zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy.

 

Cena netto wersji podstawowej:
1 590 zł
Gastro POS Gastro POS

Gastro POS

Softech

Gastro POS to samodzielny program sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej. Umożliwia wybór pozycji towarowych, bonowanie zamówień i realizację sprzedaży w bardzo wygodny sposób - za pomocą ekranu dotykowego.

Kelnerzy i barmani, dzięki wygodzie i szybkości pracy, nie tracą czasu na zbędne czynności, a całą uwagę mogą skupić na obsługę klienta.


www.gastro.pl

SOHO

Novitus

SOHO - nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektach branży hotelarsko – turystycznej należących do segmentu małych i średnich. Został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od małych pensjonatów dysponujących jedynie kilkoma pokojami, a skończywszy na hotelach z częścią gastronomiczną oraz dodatkowymi atrakcjami, jak np. usługi SPA. Bogactwo funkcji programu pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji, ale również na efektywne zarządzanie całym obiektem.

Cena 790 zł netto.

Subiekt GT

Insert
www.gastro.pl
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds